VILA Off-Plan Brief · 18 okt. 2026

Wat zijn de beste gebieden om off plan te kopen in Dubai in 2026?

Belangrijke cijfers · per 26 oktober 2026

1,116 live off-plan projecten op het register, median entry prijs AED 1.8M. Instapprijzen beginnen bij AED 382,906. Median aanbetaling 15%. 17% van hen bieden een betaling plan na overdracht aan. De meeste overdrachten zijn gepland voor 2027.

Bron: het VILA Properties projectregister, wekelijks vernieuwd op basis van gegevens van ontwikkelaars.

Op het VILA-register staan 680 off plan-projecten in Dubai te koop met een oplevering vanaf het laatste kwartaal van 2026, verspreid over 137 districten. Dubai Islands heeft de meeste keuze met 63 projecten, gevolgd door JVC met 62. De laagste instapprijzen zijn in JVC en Dubai South, beide vanaf AED 498.000. International City heeft de laagste gemiddelde prijs van AED 602.555. Dubai South en Al Satwa vragen de kleinste boekingsbetaling, 10 procent in het gemiddelde project. JVC heeft de meeste plannen die je laten doorbetalen na oplevering, 18 projecten.

Vanaf 18 oktober 2026, uit het VILA-register van de prijs lijsten van ontwikkelaars, elke zes uur ververst.

"Beste" hangt af van wat je nodig hebt: de meeste keuze, de laagste instap, de kleinste eerste betaling of de vroegste sleutels. De tabel toont alle vier voor de 20 districten met de meeste actieve projecten.

De 20 districten met de meeste off plan-projecten, vergeleken

DistrictActieve projectenVanaf (AED)Gemiddelde prijs (AED)Boekingsbetaling, gemiddeld projectPlannen met betalingen na oplevering
Dubai Islands631.567.0292.745.76820%10
JVC (Jumeirah Village Circle)62498.0001.006.29620%18
Dubai Land Residence Complex35499.940782.32820%16
Business Bay32663.0622.702.00020%4
Dubai South28498.0001.126.61510%11
Majan19695.9991.086.91920%3
JVT (Jumeirah Village Triangle)19699.0001.117.00020%8
Arjan15689.000976.66720%5
Sobha Hartland 2141.897.2902.290.75820%0
Meydan City141.350.0001.737.60417,5%2
Dubai Marina131.727.8884.595.58520%1
Al Satwa12900.2881.228.72210%0
Dubailand11913.6151.419.96120%5
Dubai Industrial City11549.000779.26815%6
Motor City10776.999903.04420%1
Dubai Sports City10667.658888.11320%2
Dubai Production City10656.000731.43020%3
International City9540.888602.55515%1
Dubai Maritime City81.308.0003.231.00015%1
Dubai Science Park7853.0001.085.00020%2

"Vanaf" is de laagste instapprijs in het district. "Gemiddelde prijs" is de instapprijs van het gemiddelde project wanneer alle op prijs zijn gerangschikt. Bron: VILA-register, 18 oktober 2026.

Waar is de meeste keuze?

Dubai Islands, 63 projecten. De meeste worden in 2027 (31) en 2028 (20) opgeleverd. Instap begint bij AED 1.567.029, dus het is niet het goedkoopste gebied, maar het biedt de breedste keuze. Imtiaz Development, Mr. Eight Development en Samana hebben elk 5 projecten daar.

JVC, 62 projecten, volgt dicht achter en is veel goedkoper: vanaf AED 498.000, gemiddelde prijs AED 1.006.296. Object 1 heeft de meeste daar met 8, gevolgd door Binghatti met 4.

Waar is de laagste instapprijs?

JVC en Dubai South, beide vanaf AED 498.000. Dubai Land Residence Complex volgt met AED 499.940. Wat betreft gemiddelde prijs is International City de laagste met AED 602.555, gevolgd door Dubai Production City met AED 731.430 en Dubai Industrial City met AED 779.268.

Waar is de kleinste eerste betaling?

In de meeste districten vraagt het gemiddelde project 20 procent bij boeking. Dubai South en Al Satwa vragen 10 procent. International City, Dubai Industrial City en Dubai Maritime City vragen 15 procent.

Waar kun je doorbetalen na oplevering?

JVC heeft 18 projecten met betalingen na oplevering, Dubai Land Residence Complex 16 en Dubai South 11. Sobha Hartland 2 en Al Satwa hebben vandaag geen op het register.

Waar zijn de sleutels het snelst beschikbaar?

JVC heeft 11 projecten die in 2026 klaar zijn, Business Bay en Dubai Islands elk 8. Dubai Production City, Dubai Industrial City, Motor City en International City hebben geen voor 2027.

Hoe hebben we deze gebieden gerangschikt?

Op basis van wat het register vandaag toont, voor projecten die nu te koop zijn: aantal actieve projecten, laagste en gemiddelde instapprijs, de boekingsbetaling van het gemiddelde project, en plannen met betalingen na oplevering. We rangschikken niet op huur rendement of prijs groei op deze pagina, omdat we alleen cijfers vermelden die we kunnen onderbouwen. Transactie cijfers per gebied worden gepubliceerd door het Dubai Land Department.

Kopersvragen

Welcher gebied in Dubai heeft de goedkoopste off plan-projecten in 2026?

JVC en Dubai South, beide vanaf AED 498.000, op 18 oktober 2026. International City heeft de laagste gemiddelde prijs, AED 602.555.

Welcher gebied heeft de meeste nieuwe off plan-projecten?

Dubai Islands met 63 actieve projecten, gevolgd door JVC met 62.

Is Business Bay nog steeds de moeite waard om te bekijken voor off plan?

Business Bay heeft 32 actieve projecten, vanaf AED 663.062, met een gemiddelde prijs van AED 2.702.000. Damac Properties heeft er 7 en Binghatti 6.

Waar kan ik alleen 10 procent betalen bij boeking?

In Dubai South en Al Satwa vraagt het gemiddelde project 10 procent bij boeking. Elk project heeft zijn eigen plan op zijn pagina.

Veranderen deze cijfers?

Ja. Het register wordt elke zes uur ververst vanuit de prijs lijsten van ontwikkelaars, en deze pagina toont de datum waarop het voor het laatst is gelezen.

Toont deze pagina huur rendementen?

Nee. We publiceren alleen cijfers die we kunnen onderbouwen aan het register of aan een officiële instantie. Voor transactie cijfers per gebied, zie het Dubai Land Department.

VILA Properties, RERA ORN 45990, BRN 55719.

Deze pagina is alleen voor informatie en is geen beleggingsadvies. Prijzen en plannen worden door elke ontwikkelaar vastgesteld en kunnen veranderen; controleer de projectpagina en de eigen voorwaarden van de ontwikkelaar voordat je koopt.

Gelicentieerde commentaar, geen financieel advies. VILA Properties, Dubai RERA ORN 45990 · BRN 55719.

Neem contact op