VILA Off-Plan Brief · 18 Eki 2026

2026'da Dubai'de plan dışı en iyi satın alma alanları nereler?

Anahtar rakamlar · 26 Ekim 2026 itibarıyla

1,116 kayıtlı canlı inşaat aşamasındaki projeler, medyan giriş fiyatı AED 1.8M. Giriş fiyatları AED 382,906'dan başlıyor. Medyan peşinat 15%. 17%'si teslim sonrası ödeme planı sunuyor. Çoğu teslimat 2027 için planlandı.

Kaynak: VILA Properties proje kaydı, geliştirici verilerinden haftalık olarak güncellenmektedir.

VILA kaydında, 2026'nın son çeyreğinden itibaren teslimatla satışta olan 680 plan dışı proje bulunmaktadır, 137 bölgede yayılmıştır. Dubai Adaları, 63 proje ile en fazla seçeneğe sahiptir, ardından JVC 62 proje ile gelmektedir. En düşük giriş fiyatları JVC ve Dubai South'ta, her ikisi de 498,000 AED'den başlamaktadır. Uluslararası Şehir, 602,555 AED ile en düşük orta fiyata sahiptir. Dubai South ve Al Satwa, orta projede en küçük rezervasyon ödemesini talep etmektedir, yüzde 10. JVC, teslimattan sonra ödeme yapmanıza izin veren en fazla plana sahip, 18 proje.

18 Ekim 2026 itibarıyla, her altı saatte bir güncellenen geliştiricilerin fiyat listelerinin VILA kaydından.

"En iyi" ihtiyacınıza bağlıdır: en fazla seçenek, en düşük giriş, en küçük ilk ödeme veya en erken anahtarlar. Tablo, en fazla canlı projeye sahip 20 bölge için dördünü de göstermektedir.

En fazla plan dışı projeye sahip 20 bölge, karşılaştırmalı

BölgeCanlı projelerBaşlangıç (AED)Orta fiyat (AED)Rezervasyon ödemesi, orta projeTeslimattan sonra ödemeli planlar
Dubai Adaları631,567,0292,745,76820%10
JVC (Jumeirah Village Circle)62498,0001,006,29620%18
Dubai Land Residence Complex35499,940782,32820%16
Business Bay32663,0622,702,00020%4
Dubai South28498,0001,126,61510%11
Majan19695,9991,086,91920%3
JVT (Jumeirah Village Triangle)19699,0001,117,00020%8
Arjan15689,000976,66720%5
Sobha Hartland 2141,897,2902,290,75820%0
Meydan City141,350,0001,737,60417.5%2
Dubai Marina131,727,8884,595,58520%1
Al Satwa12900,2881,228,72210%0
Dubailand11913,6151,419,96120%5
Dubai Industrial City11549,000779,26815%6
Motor City10776,999903,04420%1
Dubai Sports City10667,658888,11320%2
Dubai Production City10656,000731,43020%3
Uluslararası Şehir9540,888602,55515%1
Dubai Maritime City81,308,0003,231,00015%1
Dubai Science Park7853,0001,085,00020%2

"Başlangıç", bölgedeki en düşük giriş fiyatıdır. "Orta fiyat", tüm projeler fiyatlarına göre sıralandığında orta projelerin giriş fiyatıdır. Kaynak: VILA kaydı, 18 Ekim 2026.

En fazla seçenek nerede?

Dubai Adaları, 63 proje. En çok teslimat 2027'de (31) ve 2028'de (20) gerçekleşmektedir. Giriş fiyatı 1,567,029 AED'den başlamaktadır, bu nedenle en ucuz alan değildir, ancak en geniş seçeneği sunmaktadır. Imtiaz Development, Mr. Eight Development ve Samana burada her biri 5 projeye sahiptir.

JVC, 62 proje ile hemen arkasında ve çok daha ucuz: 498,000 AED'den, orta fiyat 1,006,296 AED. Orada en fazla projeye sahip olan Object 1, 8 proje ile, ardından Binghatti 4 proje ile gelmektedir.

En düşük giriş fiyatı nerede?

JVC ve Dubai South, her ikisi de 498,000 AED'den başlamaktadır. Dubai Land Residence Complex, 499,940 AED ile takip etmektedir. Orta fiyat açısından, Uluslararası Şehir 602,555 AED ile en düşük, ardından Dubai Production City 731,430 AED ve Dubai Industrial City 779,268 AED ile gelmektedir.

En küçük ilk ödeme nerede?

Çoğu bölgede orta proje, rezervasyonda yüzde 20 talep etmektedir. Dubai South ve Al Satwa, yüzde 10 talep etmektedir. Uluslararası Şehir, Dubai Industrial City ve Dubai Maritime City, yüzde 15 talep etmektedir.

Teslimattan sonra ödeme yapmaya nerede devam edebilirsiniz?

JVC, teslimattan sonra ödemeli 18 projeye sahiptir, Dubai Land Residence Complex 16 ve Dubai South 11 projeye sahiptir. Sobha Hartland 2 ve Al Satwa, bugün kayıtta hiç proje bulundurmamaktadır.

Anahtarlar en erken nerede?

JVC, 2026'da teslim edilmesi beklenen 11 projeye sahiptir, Business Bay ve Dubai Adaları ise her biri 8 projeye sahiptir. Dubai Production City, Dubai Industrial City, Motor City ve Uluslararası Şehir, 2027'den önce hiç proje bulundurmamaktadır.

Bu bölgeleri nasıl sıraladık?

Kayıtların bugün gösterdiğine göre, şu anda satışta olan projeler için: canlı proje sayısı, en düşük ve orta giriş fiyatı, orta projenin rezervasyon ödemesi ve teslimattan sonra ödemeli planlar. Bu sayfada kira getirisi veya fiyat artışı ile sıralama yapmıyoruz, çünkü yalnızca kaynaklayabildiğimiz rakamları belirtiyoruz. Bölge işlem rakamları, Dubai Arazi Departmanı tarafından yayımlanmaktadır.

Alıcı soruları

2026'da Dubai'de en ucuz plan dışı projeler hangi bölgede?

JVC ve Dubai South, her ikisi de 498,000 AED'den, 18 Ekim 2026 itibarıyla. Uluslararası Şehir, en düşük orta fiyat olan 602,555 AED'ye sahiptir.

En fazla yeni plan dışı projeye sahip bölge hangisidir?

Dubai Adaları, 63 canlı proje ile, ardından JVC 62 proje ile gelmektedir.

Business Bay, plan dışı projeler için hala incelenmeye değer mi?

Business Bay, 663,062 AED'den başlayan 32 canlı projeye sahiptir, orta fiyatı 2,702,000 AED'dir. Damac Properties, bunlardan 7'sine sahiptir ve Binghatti 6 projeye sahiptir.

Rezervasyonda yalnızca yüzde 10 ödeyebileceğim yer neresi?

Dubai South ve Al Satwa'da orta proje, rezervasyonda yüzde 10 talep etmektedir. Her projenin kendi planı sayfasında mevcuttur.

Bu rakamlar değişiyor mu?

Evet. Kayıt, geliştiricilerin fiyat listelerinden her altı saatte bir güncellenmektedir ve bu sayfa en son okunduğu tarihi göstermektedir.

Bu sayfa kira getirilerini gösteriyor mu?

Hayır. Yalnızca kayda veya resmi bir kuruluşa kaynaklayabildiğimiz rakamları yayımlıyoruz. Bölge bazında işlem rakamları için, Dubai Arazi Departmanı'na bakın.

VILA Properties, RERA ORN 45990, BRN 55719.

Bu sayfa yalnızca bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi değildir. Fiyatlar ve planlar her geliştirici tarafından belirlenir ve değişebilir; satın almadan önce proje sayfasını ve geliştiricinin kendi şartlarını kontrol edin.

Lisanslı yorum, finansal tavsiye değildir. VILA Properties, Dubai RERA ORN 45990 · BRN 55719.

Ofisle İletişime Geçin